Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / 2019 MUHTEŞEM İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 16,356 Görüntülenme 17 Kasım 2018

2019 Muhteşem İğne Oyası Yapımı

2019 MUHTEŞEM İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim sizleri daima huzurlu eylesin. Çok farklı ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yer alacak, çok değişik ve güzel duran 2019 Muhteşem İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, renkleri çok uyumlu ve zarif göstermiş, çeyizlik olarak yapılabilecek bir model.

2019 Farklı İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyaları içerisinde yerini almış, 2019 Muhteşem İğne Oyası Yapımında mor renkler kombin edilmiş, renk uyumu çok güzel yapılmış, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak kombin edebilirsiniz, iğne oyası modelimizi sadece yazma kenarına değil havlu kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel İğne Oyası Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyaları arasında yer alan, 2019 Yeni Çeyizlik İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu 2019 Muhteşem İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

2019 Muhteşem İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com