Ana Sayfa » Lif Modelleri / 2019 ZEBRA LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 26,812 Görüntülenme 16 Ekim 2018

2019 Zebra Lif Modeli Yapımı

2019 ZEBRA LİF MODELİ YAPIMI

Eviniz bereketli kalbiniz huzur dolu olsun hanımlar. Rabbim kalbinizden huzuru hiç eksik eylemesin. Güzel lif modelleri yapılmaya devam ediliyor, 2019 kare lif modelleri arasında yer alacak çok hoş görünümlü ve çok kullanışlı 2019 Zebra Lif Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı da gayet kolay, tığ işi biliyorsanız zorlanmadan yapabilirsiniz.

2019 Kare Lif Yapımı

Lif modelimiz Sibelle Örgü 2019 Lif Modelleri arasında yerini almış, Zebra Lif Modeli Yapımında üç renk ip kullanılmış, ana renk olarak beyaz tercih edilmiş, sizler farklı renkleri bu modelde uygulayabilirsiniz, dilerseniz artan iplerinizi değerlendirebilirsiniz. Büyüklük olarak 25 kutucuk ile yapılmış, daha büyük olsun istiyorsanız 27 veya 31 kutucuk ile de yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Kare Lif Modelleri arasında yer alan, Gül Desenli Kare Lif Modeli Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu 2019 Zebra Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

2019 Zebra Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com