Ana Sayfa » Örgü Modelleri / 3 BOYUTLU ÇİÇEK BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI
0 Yorum 7,743 Görüntülenme 25 Şubat 2018

3 Boyutlu Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapılışı

3 BOYUTLU ÇİÇEK BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

Sevgili hanımlar, üç boyutlu harika bir örgü modeliyle birlikteyiz, sizlerle 3 Boyutlu Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapılışını paylaşıyorum, çok harika bir örgü modeli ortaya çıkmış, ben çok beğendim, bu modelle değişik örgüler yapabilirsiniz.

Çiçekli Örgü Modeli

Üç Boyutlu Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapımında, 6 numara tığ ve orta kalınlıkta bir ip kullanılmış, sizler ipinizin kalınlığına göre tığ numarasını seçebilirsiniz. Çok harika bir örgü modeli olmuş, bu modelle bebek battaniyesi, bere, atkı, hatta kalın iplerle yaparak kırlent bile yapabilirsiniz, değişik fikirlerle değişik örgüler ortaya çıkarabilirsiniz, bu sizin hünerli parmaklarınızı kalmış, her şekilde çok güzel olacaktır. Buna benzer daha değişik örgü modellerini her geçen gün sizlerle paylaşıyorum, onlara da bakmayı ihmal etmeyin, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Nesrince Örgülere 3 Boyutlu Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Üç Boyutlu Çiçek Bahçesi Örgü Yapılışı

3 Boyutlu Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com