Ana Sayfa » Örgü Modelleri / 3 BOYUTLU DENİZ DALGALARI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 17,492 Görüntülenme 30 Mart 2018

3 Boyutlu Deniz Dalgaları Örgü Modeli Yapımı

3 BOYUTLU DENİZ DALGALARI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Üç boyutlu örgü modelleri çok güzel görünüyor, sizlerle 3 Boyutlu Deniz Dalgaları Örgü Modeli Yapımını paylaşıyorum, çok hoş bir örgü modeli olmuş, çeşitli örgüler de kullanabilirsiniz, iki şiş bilenler için yapımı da fazla zor değil.

Deniz Dalgaları Örgü

3 Boyutlu Deniz Dalgaları Örgü Modeli, 9 ve katları ilmek sayısından oluşuyor. Bu örgü modelini bebek örgülerinde veya büyüklere örgülerde kullanabilirsiniz, dilerseniz etek ucuna veya kol kısımlarına yapabilirsiniz, çok güzel olacaktır, her tür örgüye çok yakışacak göze hitap eden bir örgü modeli olmuş. İki şiş örmeyi biliyorsanız, videomuzu izleyerek hiç zorlanmadan örgü modelimizi yapabilirsiniz. Yeni çıkan değişik örgü modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Nesrince Örgülere 3 Boyutlu Deniz Dalgaları Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

3 Boyutlu Deniz Dalgaları Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com