Ana Sayfa » Örgü Modelleri / AJURLU TOMURCUKLAR ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 13,961 Görüntülenme 21 Nisan 2018

Ajurlu Tomurcuklar Örgü Modeli Yapımı

AJURLU TOMURCUKLAR ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, eviniz huzur ve bereketle dolsun, hep mutlu olun inşAllah, Rabbim sizler için hayırlı olan dualarınızı kabul eylesin. Farklı ve güzel örgü modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, 2018 iki şişle örgü modelleri arasında yerini alacak, Ajurlu Tomurcuklar Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş bir örgü modeli olmuş, baharlık veya kışlık örgülere uygulanabilir, bayan yeleği yapılabilir, örgü modeli arayanlar için güzel bir alternatif.

Ajurlu Örgü Modeli

Bu güzel örgü modelimiz, Gönülden Örgüler İki Şişle Örgü Modelleri içerisinde yerini almış, Delikli Tomurcuklar Örgü Modelinde dilediğiniz kalınlıkta ip kullanabilirsiniz. Bu örgü modelinin bayan yeleklerine çok yakışacağını düşünüyorum, ister kışlık isterseniz yazlık modeller yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, şimdiden yapacaklara kolay gelsin.

Sizlerle daha önceden paylaşmış olduğum İki Şişle Örgü Modelleri içerisinde yer alan, Ajurlu Minik Tomurcuklar Örgü Modeli Yapımına da bakarak fikir edinebilirsiniz.

Gönülden Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Ajurlu Tomurcuklar Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Ajurlu Tomurcuklar Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com