Ana Sayfa » Oya Örnekleri / AKASYA YAPRAĞI TEK SIRA OYA MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
0 Yorum 7,145 Görüntülenme 19 Temmuz 2017

Akasya Yaprağı Tek Sıra Oya Modeli Yapımı

AKASYA YAPRAĞI TEK SIRA OYA MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Hanımlar farklı ve kolay oya modeli arayanlar için Akasya Yaprağı Tek Sıra Oya Modelini sizlerle paylaşıyoruz, bu oya güzel bir şekilde ütülendikten sonra çok güzel duruyor, bir diğer adı da Çamdalı Oya Modeli, yeni öğrenenlerin bile kolayca yapacağını düşünüyorum.

Akasya Yaprağı Tek Sıra Oya Modelinin dilerseniz uç kısımlarına kum boncuklarda ekleyebilirsiniz, ben bu modeli böyle işlemiştim, yazma kenarın da çok güzel duruyor, yazmamızın içindeki renklere göre de işleyebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlarınızın çeyizine veya kendiniz için yapabileceğiniz, sofralarınızı süsleyecek Dantel Halka Peçetelik Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kolay lif modeli arayanlara çok güzel bir alternatif olacak Kilim Desenli Lif Modeline bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyasına Akasya Yaprağı Tek Sıra Oya Modeli Türkçe Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Akasya Yaprağı Tek Sıra Oya Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com