Ana Sayfa » Lif Modelleri / ALTIGEN ZAMBAK LİF YAPILIŞI
0 Yorum 5,367 Görüntülenme 26 Şubat 2019

Altıgen Zambak Lif Yapılışı

ALTIGEN ZAMBAK LİF YAPILIŞI

Bütün güzellikler sizlerin olsun bayanlar. Rabbim her güzelliği sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel lif modelleri yapılıyor, 2019 lif modelleri içerisinde yerini alacak, Altıgen Zambak Lif Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz farklı ve güzel olmuş, bu modeli tığ işi biliyorsanız hemen yaparak kullanabilirsiniz.

Zambak Lif Yapımı

Lif modelimiz Pembeli Örgüler 2019 Lif Modelleri içerisinde yerini almış, Altıgen Zambak Lif Yapılışında, lif tabanı olarak 6 parçadan oluşan altıgen taban yapılmış, üzerine yaprak modeli yapılarak sabitlenmiş, ortasına puf çiçek yapılmış, değişik ve farklı bir model olmuş, dileyenler bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirler. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Zambak Lif Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Lif Modelleri arasında yer alan, Renkli Rüzgar Gülü Lif Yapımına da bir göz atın derim.

Pembeli Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Altıgen Zambak Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Altıgen Zambak Lif Yapılışı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com