Ana Sayfa » Amigurumi / AMİGURUMİ KEDİ ANAHTARLIK YAPIMI
0 Yorum 10,507 Görüntülenme 23 Şubat 2019

Amigurumi Kedi Anahtarlık Yapımı

AMİGURUMİ KEDİ ANAHTARLIK YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en hayırlısını sizler için nasip eylesin. Tığ işiyle güzellikler yapılmaya devam ediliyor, amigurumi modelleri içerisinde yerini alacak, Amigurumi Kedi Anahtarlık Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı çok kolay ve çok hoş görünen bir model olmuş, tığ işi biliyorsanız hemen yapabilirsiniz.

Kolay Kedi Çanta Süsü Yapımı

Amigurumi modelimiz Örgücü Şirin Yeni Amigurumi Modelleri içerisinde yerini almış, Amigurumi Kedi Anahtarlık Yapımında tek renk iple yapılmış, sadece ağız ve burun kısmını yapmak için çok az siyah ip kullanılmış, gözleri için tuhafiyelerde satılan göz boncuklardan alarak yapabilirsiniz. Modelimizin yapımına 19 zincir çekilerek başlanıyor, yapımı gayet kolay, dilerseniz nasıl yapıldığını videomuzu izleyerek görebilirsiniz, bu modeli anahtarlık olarak veya çanta süsü olarak kullanabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Amigurumi Kedi Çanta Süsü

Sizlerle daha önceden paylaştığım Amigurumi Modelleri arasında yer alan, Amigurumi Maymun Yapımına da bir göz atın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Amigurumi Kedi Anahtarlık Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Amigurumi Kedi Anahtarlık Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com