Ana Sayfa » Amigurumi » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / AMİGURUMİ KÜÇÜK AYICIK YAPIMI
0 Yorum 5,986 Görüntülenme 11 Nisan 2018

Amigurumi Küçük Ayıcık Yapımı

AMİGURUMİ KÜÇÜK AYICIK YAPIMI

Gününüz bereketli ve hayırlı olsun sevgili bayanlar, Rabbim sizler için hayırlı olan dualarınızı kabul eylesin. El işi ile yapılabilecek neredeyse hiçbir şey yok gibi, çok sevimli ve çok güzel görünen amigurumi 2018 modelleri içerisinde yerine alacak, Amigurumi Küçük Ayıcık Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, ister anahtarlık olarak yapın, isterseniz bebeklerinize oyuncak olarak yapın, çok şirin ve çok güzel duruyor.

Oyuncak Küçük Ayı Yapımı

Sevimli oyuncak modelimiz, Ören Hanım 2018 Amigurumi Modelleri arasında yerini almış, çok şirin görünen Sevimli Ayıcık Oyuncak Yapımında, tuhafiyelerde bulabileceğiniz amigurumi örgü ipleri kullanılmış. Yapımı da gayet kolay, tığ işi biliyorsanız hiç zorlanmadan kısa sürede yaparak bitirebilirsiniz, bebeklerinizin çok severek oynayacağı bir oyuncak olarak yapabilir veya anahtarlık olarak da yaparak kullanabilirsin, şimdiden yapacak elleriniz dert görmesin.

Kısa süre önce, yine çok sevimli ve çok güzel görünen, Amigurumi Modelleri arasında yerini alan, Amigurumi Tavşan Yapımını sizlerle paylaşmıştım, mutlaka ona da bakın derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Amigurumi Küçük Ayıcık Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Amigurumi Ayı Nasıl Yapılır

Amigurumi Küçük Ayıcık Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com