Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ANALI KIZLI PUL OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 8,914 Görüntülenme 02 Kasım 2017

Analı Kızlı Pul Oyası Yapılışı

ANALI KIZLI PUL OYASI YAPILIŞI

Hanımlar şimdi çok gözde olan ve yapımı kolay Analı Kızlı Pul Oyası Modelini paylaşıyoruz, hem çok gösterişli, hem kolay, pullar biraz uğraştırsa da zevkle yapacağınızı düşünüyorum.

Tığ işi Pul Oyası

Analı Kızlı Pul Oyası, tuhafiyelerde satılan, analı kızlı dediğimiz zaman alabileceğimiz pullarla yapılıyor, gümüş rengi ve dore rengi, yani altın rengi oluyor, hangi rengi tercih edersiniz, seçim sizin. İşlemesine gelince daha önceki oya modellerinden, tren yolu dediğimiz modele benziyor, videomuzu izleyince daha iyi anlayacaksınız. Düğünlerde kullandığımız halay mendilleri kenarına, gelin duvağı olarak yüze örtülen duvak kenarlarına da işleyebilirsiniz, sizin güzel gönlünüze kalmış. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok güzel bir hadi motif olan Mekik Oyası Dolgulu Çiçek Modelini sizlerle paylaşmıştım.

Diğer bir pullu oya modeli olan Pullu Kalem Oyası Yapımına bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyasına Analı Kızlı Pul Oyası Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Analı Kızlı Pul Oyası Yapılışı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com