Ana Sayfa » Patik Modelleri / ANNE KIZ KOMBİN TERLİK YAPIMI
0 Yorum 7,524 Görüntülenme 20 Temmuz 2018

Anne Kız Kombin Terlik Yapımı

ANNE KIZ KOMBİN TERLİK YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli ve huzurlu olsun hanımlar, Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın eylesin. El işi ile artık her şey yapılır oldu, benim görünce çok beğendiğim ve çok güzel görünen tığ işi terlik modelleri içerisinde yerine alacak, Anne Kız Kombin Terlik Yapımını sizlerle paylaşmak istedim, gerçekten çok hoş olmuş, yapımı da fazla zorlayıcı değil, bu tür şeylerle uğraşmayı seviyorsanız, sizler de yapabilirsiniz.

Süslü Terlik Yapımı

El işi terlik modelimiz Emelce Örgüler Örgü Terlik Modelleri içerisinde yerini almış. Örgü Terlik Yapımında tek renk ip kullanılmış ve üzeri çeşitli süslemelerle süslenmiş, sizler dilerseniz daha farklı süslemelerle de yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, bu modeli adından da anlaşılacağı gibi kızınıza ve kendinize yaparak anne kız takım halinde kullanabilirsiniz, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Örgü Terlik Modellerinden olan, Çiçekli Terlik Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Anne Kız Kombin Terlik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Anne Kız Kombin Terlik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com