Ana Sayfa » Oya Örnekleri / APLİKE ÇALIŞMASI YAPIMI
0 Yorum 5,763 Görüntülenme 23 Ocak 2018

Aplike Çalışması Yapımı

APLİKE ÇALIŞMASI YAPIMI

Sevgili bayanlar, her gün yeni modelleri, her gün yeni çalışmaları birlikte öğreniyoruz, bu defa sizinle çok farklı, ama görünce çok beğeneceğinizi umduğum, Aplike Çalışması Yapımını paylaşıyorum.

Elle Aplike Yapımı

Aplike Çalışması Yapımı, çok kolay ve de çok harika oluyor, ihtiyacımız olan etaminli havlular, 1 adet beğendiğimiz desenli yazma, 1 tane de çift taraflı tela ve makas. Öncelikle yazmamızda bulunan beğendiğimiz deseni kesiyoruz ve telaya yapıştırıyoruz, daha sonra düzgün bir kesim yaparak telamızı çıkarıyoruz ve havlumuzun etamin kısmına ütü ile birleştiriyoruz, çok harika oluyor, sanki havlunun kendi deseni gibi duruyor, ben bayıldım. İster kızlarımızın çeyizi için yapın, isterseniz kendiniz için, banyonuza çok güzel bir hava katacaktır, sizlerin de severek yapacağını düşünüyorum. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kız bebeklerine çok yakışacak, Ponponlu Yakalı Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğini, Havlu Ucu Yapımına bir bakın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Aplike Çalışması Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Aplike Nasıl Yapılır

Aplike Çalışması Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com