Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / BADEMLİ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 15,470 Görüntülenme 13 Şubat 2018

Bademli Çiçek İğne Oyası Yapımı

BADEMLİ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, çok zarif ve mükemmel görünen, Bademli Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok mükemmel olmuş, görünümü çok çekici, ben bu modele bayıldım sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Zarif İğne Oyası

Bademli Çiçek İğne Oyası Yapımında, her zaman olduğu gibi, öncelikle yazma kenarımızın zürafasını yapıyoruz, daha sonra modelimizi işlemeye başlıyoruz. Marifetli Eller her zamanki gibi yapımını gayet detaylı ve güzel bir şekilde bizler için anlatmış, sizlerde iğne oyası biliyorsanız, onunla birlikte zorlanmadan yapabilirsiniz. İğne oyası modelimizi, yazma kenarlarına, namaz örtüsü kenarlarına, dilerseniz havlu kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde ve her şeye çok yakışacağına eminim. Renklerini yapacağınız yazmanın renklerine uygun yaparsanız, daha hoş olacaktır, kızlarımızın çeyizi içinde mükemmel bir parça olabilir. Sizlerle en son çıkan ve en güzel iğne oyası modellerini paylaşmaya devam edeceğiz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel İğne Oyası Modeli

Marifetli Ellere Bademli Çiçek İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çiçekli İğne Oyası Yapımı


Bademli Çiçek İğne Oyası Yapılışı

Bademli Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com