Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / BADEMLİ FİYONKLAR İĞNE OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 9,661 Görüntülenme 10 Şubat 2019

Bademli Fiyonklar İğne Oyası Yapılışı

BADEMLİ FİYONKLAR İĞNE OYASI YAPILIŞI

Her gününüz mutlu ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Çok harika iğne oyası modelleri yapılıyor, fiyonklu iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, Bademli Fiyonklar İğne Oyası Yapılışını sizlerin de görmenizi istedim, çok harika bir model olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de benim gibi beğenirsiniz.

Firketeyle Fiyonk Yapımı

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları Fiyonklu Modeller arasında yerini almış, Bademli Fiyonklar İğne Oyası Yapılışında, fiyonklar firkete kullanılarak iki renk olacak şekilde yapılmış, sonrasında yazma kenarına birleştirilerek badem modeli tamamlanmış, çok güzel olmuş, nasıl yapıldığını daha detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, mutlu ve huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bademli Fiyonk İğne Oyası

Sizlerle daha önceden paylaştığım Fiyonklu İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, İki Renkli Fiyonk İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Bademli Fiyonklar İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Bademli Fiyonklar İğne Oyası Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com