Ana Sayfa » Örgü Modelleri / BAHARLIK KALPLİ ŞAL YAPILIŞI
0 Yorum 4,527 Görüntülenme 11 Mayıs 2018

Baharlık Kalpli Şal Yapılışı

BAHARLIK KALPLİ ŞAL YAPILIŞI

Gününüz hayırlı bereketli olsun sevgili hanımlar, Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın etsin. Bahar aylarında kullanabileceğiniz, değişik ve farklı bir tığ işi şal modeli olan, Baharlık Kalpli Şal Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, model olarak çok hoş görünüyor, küçük kalplerden oluşmuş, yapımı da gayet kolay, başlayınca kısa sürede bitirebilirsin.

Minik Kalpler Şal Modeli

Bu güzel şal modelimiz Örgücü Şirin 2018 Şal Modelleri arasında yerini almış, Küçük Kalpler Şal Yapılışında dilerseniz her sıra için farklı renk kullanabilir veya renk geçişli ipler tercih edebilirsiniz, bu tamamen sizin güzel gönlünüze kalmış, her şekilde çok güzel olacak bir şal modeli, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum değişik ve farklı görünen, Baharlık Şal Modellerinden olan Yapraklı Şal Yapılışına da kesinlikle bakın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Baharlık Kalpli Şal Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Baharlık Kalpli Şal Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com