Ana Sayfa » Oya Örnekleri / BAHÇEDE AÇAN ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 34,267 Görüntülenme 12 Ocak 2019

Bahçede Açan Çiçekler Tığ Oyası Yapımı

BAHÇEDE AÇAN ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizlere nasip eylesin. Her geçen gün yeni ve güzel tığ oyası modelleri çıkıyor, yeni sezon tığ oyası modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünen Bahçede Açan Çiçekler Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşamıyorum, gerçekten renkli ve güzel bir model olmuş, çiçekli model seviyorsanız bu modeli de çok seveceksiniz.

Çiçekli Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Yeni Sezon Tığ Oyaları içerisinde yerini almış, Bahçede Açan Çiçekler Tığ Oyası Yapımında 22 numara tığ ile işlenmiş, çiçek motiflerinin ortası için 5 milimlik küçük serum halkalar kullanılmış, çiçekler motifler halinde yapılarak yazma kenarına birleştirilmiş, renkli ve güzel bir model olmuş, sizler renkli yazmalara daha fazla renkte yapabilirsiniz, her renk bu modelde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni Sezon Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Üç Yapraklı Çiçek Tığ Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Bahçede Açan Çiçekler Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Bahçede Açan Çiçekler Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com