Ana Sayfa » Patik Modelleri / BALIK SIRTI PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 7,245 Görüntülenme 18 Mart 2018

Balık Sırtı Patik Yapılışı

BALIK SIRTI PATİK YAPILIŞI

Değişik ve farklı patik modeli arıyorsanız, sizlerle yapımı kolay görünümü farklı, Balık Sırtı Patik Yapılışını paylaşıyorum, çok hoş bir patik modeli olmuş, balık sırtı görünümü verilerek işlenmiş, beğeneceğinizi umarak paylaşıyorum.

Değişik Patik Yapımı

Balık Sırtı Patik Yapılışında, 5 numara tığ ve patiklik ip kullanılmış, iki renk iple yapılmış, tek renk de yapabilirsiniz, ama modelimiz kendini göstermesi için iki renk yapmanızı tavsiye ederim. Patiğimizin yapımına sihirli halka yaparak, 12 tane ikili tırabzan alarak başlıyoruz, yapımı karışık gibi dursa da gayet kolay, tığ işi biliyorsanız hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Tam Anne süslemek için üzerine fiyonk yaparak dikmiş, sizler dilerseniz farklı süslemeler de yapabilir veya süsleme yapmadan sade olarak da kullanabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış, her şekilde çok güzel olacaktır. Sizlerle paylaşmış olduğum diğer patik modellerine de bakmanızı tavsiye ederim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tam Anneye Balık Sırtı Patik Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Balık Sırtı Patik Yapımı

Balık Sırtı Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com