Ana Sayfa » Lif Modelleri » Örgü Modelleri / BASİT LİF ÖRNEĞİ YAPIMI
0 Yorum 11,451 Görüntülenme 18 Mart 2017

Basit Lif Örneği Yapımı

BASİT LİF ÖRNEĞİ YAPIMI

Yapması çok basit, görünümü çok güzel ve kullanışlı Basit Lif Örneğini sizlerle paylaşıyorum, Basit Lif Modelini yeni öğrenenler kolaylıkla yapabilir.

Tığ ile Basit Lif Yapımı

Ben bu örneği çeyizim için örmüştüm, renk olarak turuncu beyaz seçtim, sizler değişik renkler kullanabilirsiniz, mavi beyaz, kırmızı beyaz ve sarı beyaz renklerinin Basit Lif Örneğin de çok güzel duracağına eminim, bu renkleri de tercih edebilirsiniz.

Basit Lif Modeli

Basit Lif modelini örerken kutucuklar ve dolgularla başlıyoruz, daha sonra beyaz rengimizle 3 ayrı yerden dolduruyoruz, 1 defada çıkıyoruz, sonra beyaz dolguları yapıyoruz, bu işlemi renk değiştirerek yapmaya devam ediyoruz, Basit Lif örneğini örmeyi bitirince, kenarlarına örümcek ve minik toplar yapıyoruz.

Basit Lif Anlatımlı Yapımı
Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com