Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / BEBEK BURGULU BERE YAPIMI
0 Yorum 8,236 Görüntülenme 24 Aralık 2017

Bebek Burgulu Bere Yapımı

BEBEK BURGULU BERE YAPIMI

Sevgili hanımlar, çok tatlı ve çok güzel görünen Bebek Burgulu Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, kız bebeklerinize çok yakışacak bu bere modelini, ben görünce bayıldım hemen sizlerle paylaşmak istedim.

Kız Bebek Bere Modelleri

Bebek Burgulu Bere Modelinde, bebe yünü ve 3 numara şiş kullanılmış, bere modelimize 30 ilmek atarak başlıyoruz, ortasına burgu olacak şekilde şerit halinde 80 sıra işliyoruz, uzunluğu yaklaşık 42 santim civarı ediyor, yani 1,5-2 yaş için uygun, sizler bu ölçüleri arttırarak daha büyük çocuklar içinde yapabilirsiniz. Daha sonra üst kısımlarını işleyerek devam ediyoruz, yapımı fazla zor değil, Ören Hanım çok detaylı bir şekilde anlatmış, rengi çok güzel olmuş, sizler zevkinize göre renklerini değiştirebilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış, kız bebeklerimize çok yakışacağını düşünüyorum. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerinizin sağlıklı ve güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Çok kullanışlı ve güzel görünen, Kilim Motifli Kolay Uzun Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Esnek bere modeli seviyorsanız, Burgulu Selanik Örgü Yan Bere Modeli sizin için alternatif olabilir.

Ören Hanıma Bebek Burgulu Bere Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Bebek Burgulu Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com