Ana Sayfa » Örgü Modelleri / BEBEK POŞETLİK YAPIMI
0 Yorum 5,567 Görüntülenme 04 Temmuz 2018

Bebek Poşetlik Yapımı

BEBEK POŞETLİK YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar, Rabbim her gününüzü huzurlu eylesin. Örgü ile harika şeyler yapılmaya devam ediliyor, örgü poşetlik modelleri arasında yerini alacak, çok hoş ve çok şirin görünen Bebek Poşetlik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok şirin olmuş, dilediğiniz renklerle yaparak mutfağınızda hem dekor hem de poşetlik olarak kullanabilirsiniz.

İki Şişle Bebek Poşetlik

Örgü poşetlik modelimiz Ören Hanım Poşetlik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Bebek Poşetlik Yapımında normal ip ve sakallı ip kullanılmış, poşetlik modelimiz alt kısmından başlanarak örülüyor, iki şişle örmeyi biliyorsanız yapımı gayet kolay, sizler dilediğiniz renklerle mutfağınıza uygun olarak yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin.

Bebek poşetlik modellerinden olan ve çok güzel görünen, Şiş İle Bebek Poşetlik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Bebek Poşetlik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Bebek Poşetlik Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com