Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / BEBEK YELEK CEKET ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 11,935 Görüntülenme 29 Ekim 2017

Bebek Yelek Ceket Örgü Modeli Yapımı

BEBEK YELEK CEKET ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Sevgili hanımlar bugün sizlerle Bebek Yelek Ceket Örgü Modeli olarak yapabileceğiniz bir örgü modelini paylaşıyoruz, bu modelimizi bebek giysilerinde, hırka, atkı, yelek, hatta bere olarak da yapabilirsiniz, kendiniz için de harika bir şal olabilir.

Çift Şiş Bebek Örgü Modeli

Bebek Yelek Ceket Örgü Modelini nerede kullanırsanız kullanın çok harika duracaktır, top top çok şeker duruyor, ben bayıldım sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum, çift şiş bilenlerin kolaylıkla yapacağını düşünüyorum, kız çocukları için robadan başlamalı harika bir yelek olabilir, bu sizin güzel gönlünüze kalmış. Farklı model arayanlar, aynı şeyleri işlemekten sıkılanlar için, güzel bir alternatif paylaşmak istedim. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle yeni paylaşmış olduğum Fırfırlı Ajurlu Bebek Yeleği Modeline de bakmanızı isterim.

Bu örgü modeline yakışacağını düşündüğüm Topkek Bere Modeline de bir göz atın derim.

Ören Hanıma Bebek Yelek Ceket Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Bebek Yelek Ceket Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com