Ana Sayfa » Lif Modelleri / BEREKETLİ YAPRAK LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 8,846 Görüntülenme 20 Şubat 2019

Bereketli Yaprak Lif Modeli Yapımı

BEREKETLİ YAPRAK LİF MODELİ YAPIMI

Bütün güzellikler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Kullanışlı ve güzel lif modelleri yapılıyor, kullanışlı lif modelleri içerisinde yerini alacak, Bereketli Yaprak Lif Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten hem kullanışlı hem de güzel bir model olmuş, sizler de yaparak hemen kullanabilirsiniz.

Yaprak Lif Yapımı

Lif modelimiz Örgü Sevdası Kullanışlı Lif Modelleri arasında yerini almış, Bereketli Yaprak Lif Modeli Yapımında iki renk ip kullanılmış, sizler dilerseniz tek renk iple de yapabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, her şekilde çok güzel olacaktır, modelimize 6 zincir çekerek halka yapılarak başlanıyor, nasıl yapacağınızı daha detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz, süslemek için ortasına puf çiçek yapılmış, gayet hoş olmuş. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Renkli Yaprak Lif Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Kullanışlı Lif Modelleri içerisinde yer alan, Kafesteki Çiçek Lif Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Bereketli Yaprak Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Bereketli Yaprak Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com