Ana Sayfa » Patik Modelleri / BEŞ ŞİŞ GÖRÜNÜMLÜ İKİ ŞİŞ PATİK YAPIMI
0 Yorum 37,600 Görüntülenme 11 Mart 2019

Beş Şiş Görünümlü İki Şiş Patik Yapımı

BEŞ ŞİŞ GÖRÜNÜMLÜ İKİ ŞİŞ PATİK YAPIMI

Huzur dolu mutluluk dolu güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim yüzünüzden gülümsemeyi hiç eksik eylemesin. Çok güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, 2019 patik modelleri içerisinde yerini alacak, Beş Şiş Görünümlü İki Şiş Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak çok güzel bir model olmuş, beş şişle örmeyi bilmeyenler, iki şişle bu modeli yapabilirler.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Maviden Örgüler 2019 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Beş Şiş Görünümlü İki Şiş Patik Yapımında 3 renk ip kullanılmış, şiş olarak 3 numaralı şişle örülmüş, modelimiz 38- 39 numara ayağa olacak büyüklükte örülmüş, 11 ilmek alınarak başlanmış, daha büyük veya daha küçük nasıl yapacağınız detaylı şekilde videoda anlatılmış, sizlerde izleyerek daha büyük veya küçük yapabilirsiniz. Bu model değişik renklerle de yapılabilir, her rengin çok güzel duracağını düşünüyorum. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şiş Boncuklu Kalpli Patik Yapımına da bir bakın derim.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Beş Şiş Görünümlü İki Şiş Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Beş Şiş Görünümlü İki Şiş Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com