Ana Sayfa » Patik Modelleri / BEŞ ŞİŞ GÖRÜNÜMLÜ TUNUS İŞİ PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 22,309 Görüntülenme 22 Şubat 2018

Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik Yapılışı

BEŞ ŞİŞ GÖRÜNÜMLÜ TUNUS İŞİ PATİK YAPILIŞI

Sevgili bayanlar, çok güzel ayağınıza çok yakışacak ve sıcak tutacak, Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, tunus işi patikler sıkı ve ayağı sıcak tutuyor, görünüm olarak da çok hoş duruyor.

Çiçekli Tunus İşi Patik

Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik Yapımında, ön kısımdan başlayarak, 28 ilmek alarak işliyoruz. Tunus patik modelimiz beş şişle örülmüş gibi duruyor, üzerindeki deseniyle çok güzel olmuş, tunus miliyle işlemeyi biliyorsanız, bu modelimizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Tam Anne gayet detaylı bir şekilde yapımını bizler için anlatmış, renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, koyu renkler de güzel olabilir, renk seçimi size kalmış. Kızlarımızın çeyizi için de güzel bir parça olabilir, buna benzer tunus işi patik modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tam Anneye Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Beş Şiş Tunus İşi Patik Nasıl Yapılır


Beş Şiş Tunus İşi Patik Modeli

Beş Şiş Görünümlü Tunus İşi Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com