Ana Sayfa » Oya Örnekleri / BEŞ TEPE MUTFAK HAVLUSU YAZMA KENARI YAPIMI
0 Yorum 8,164 Görüntülenme 15 Mayıs 2018

Beş Tepe Mutfak Havlusu Yazma Kenarı Yapımı

BEŞ TEPE MUTFAK HAVLUSU YAZMA KENARI YAPIMI

Sevgili bayanlar gününüz huzurlu hayırlı bereketli olsun, Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın etsin. Güzel ve hoş görünen bir oya modeliyle sizlerleyim, büyük oya modellerinden olacak, çok güzel görünümlü Beş Tepe Mutfak Havlusu Yazma Kenarı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, büyük ve şık görünen bu oya modelimizi, yazma kenarına veya mutfak havlusu kenarına yaparak kullanabilirsiniz.

Beş Tepeli Çiçek Oyası Modeli

Bu güzel oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Tığ Oyası Modelleri arasında yer almış, Beş Tepe Çiçekli Büyük Oya Yapımında, üç renk ip kullanılmış, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak yaparsanız daha güzel olacaktır, motifler arası boşluğu ayarlamak güzel gönlünüze kalmış, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Havlu Kenarı Modelleri içerisinde yer alan, Çiçekli Kalpler Havlu Kenarı Modeli Yapımına da kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Beş Tepe Mutfak Havlusu Yazma Kenarı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Beş Tepe Mutfak Havlusu Yazma Kenarı Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com