Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / BEŞ YAPRAK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,904 Görüntülenme 27 Şubat 2018

Beş Yaprak İğne Oyası Yapımı

BEŞ YAPRAK İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı olsun bayanlar, çok zarif bir iğne oyası modeliyle yine birlikteyiz, sizlerle Beş Yaprak İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, çok güzel bir model olmuş, çok da uğraştırıcı zor bir modele benzemiyor, sizler de yapabilirsiniz.

Yapraklı İğne Oyası

Beş Yaprak İğne Oyası Yapımında, her zaman olduğu gibi, öncelikle yazma kenarımızın zürafasını yapıyoruz, daha sonra zürafa üzerine pırpırlar yaparak devam ediyoruz, modelimizi pırpırlar üzerine işleyerek yapıyoruz. Çok güzel bir model olmuş, iğne oyası biliyorsanız zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum, yazma kenarlarına çok yakışacak bir iğne oyası modeli olmuş. Renklerini yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun şekilde yaparsınız, daha hoş olacaktır, dilerseniz tek renk yazmaya rengarenk de yapabilirsiniz, her şekilde çok hoş olacaktır. Sizlerle her geçen gün daha yeni ve güzel iğne oyalarını paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlar şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayşenin İğne Oyalarına Beş Yaprak İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Beş Yaprak İğne Oyası Modeli

Beş Yaprak İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com