Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / BEŞ YAPRAKLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,623 Görüntülenme 27 Aralık 2018

Beş Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapımı

BEŞ YAPRAKLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Çok harika ve gösterişli iğne oyası modelleri yapıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, çok harika görünen Beş Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz gerçekten çok güzel olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Beş Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapımında değişik renkte ipler kullanılmış, çok hoş olmuş, bu modeli yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi mevlüt örtüsü kenarına da çok hoş olacaktır, dilerseniz havlu kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, tam anlamıyla çeyizlik bir model olmuş. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yapraklı Çiçek İğne Oyası

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Yepyeni Çeyizlik İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Beş Yapraklı Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Beş Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com