Ana Sayfa » Örgü Modelleri / BİR YUMAKLA BİR SAATTE BERE YAPIMI
1 Yorum 27,429 Görüntülenme 14 Mart 2018

Bir Yumakla Bir Saatte Bere Yapımı

BİR YUMAKLA BİR SAATTE BERE YAPIMI

Kalın ve yapımı kolay, sıcak tutacak bir bere modeli olan, Bir Yumakla Bir Saatte Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel yumuşak bir bere modeli olmuş, aynı zamanda tığ işi biliyorsanız bir saat gibi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Ponponlu Bere Yapımı

Bir Yumakla Bir Saatte Bere Yapımında, 6mm tığ kullanılmış, ip olarak kalın bir ip tercih edilmiş. Bere modelimize 12 zincir çekerek başlıyoruz ve işleyerek devam ediyoruz, yapımı gayet kolay, eliniz tığ işine yatkınsa, bir saat gibi bir sürede bere modelimizi tamamlayabilirsiniz, kendiniz için veya kız çocuklarınıza da yaparak, takım halinde kullanabilirsiniz. Renklerini zevkinize göre tek renk veya renk geçişli iplerle yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, sizlerle en güzel bere modellerini paylaşmaya çalışıyorum, umuyorum ki beğeniyorsunuzdur, bu modelimizi yapacak olanlara kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay Bere Yapımı

Örgücü Şirine Bir Yumakla Bir Saatte Bere Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Bir Yumakla Bir Saatte Bere Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
Ligia jimenez • 14 Mart 2019, 18:13
Me gustaría compartir crochet
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com