Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / BONCUKLU İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 16,335 Görüntülenme 08 Ekim 2017

Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapımı

BONCUKLU İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Sevgili hanımlar bugün sizlerle oyaların sultanı olan bir iğne oyası modeliyle karşınızdayız, sizlerle Boncuklu İğne Oyası Modelini paylaşıyoruz, modelin güzelliğine bir de iğne oyası zarifliği katılınca harika olmuş.

Kum Boncuk İğne Oyası

Boncuklu İğne Oyası Modeli küçük kirpikler ve dağ modelinden oluşuyor, boncuklarla çok hoş olmuş, ister yazma kenarına, isterseniz mevlüt örtüsü kenarına, hatta isterseniz mutfak havlusu kenarında da çok hoş duracaktır, kızlarımızın çeyizine de çok yakışacağını düşünüyorum, iğne oyası bilenlerin kolaylıkla yapacağını düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle 2018 Mekik Oyası Modelini ve Tığ İşi Boncuklu Bot Modelini paylaşmıştım.

Boncuklu Oya Modelleri

Marifetli Ellere Boncuklu İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı Türkçe Videosu için teşekkür ederiz.

Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com