Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / BONCUKLU MEKİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,816 Görüntülenme 18 Aralık 2017

Boncuklu Mekik Oyası Yapımı

BONCUKLU MEKİK OYASI YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, sizlerle yazma kenarında veya mutfak havlusu kenarında kullanabileceğiniz, Boncuklu Mekik Oyası Yapımını paylaşıyorum, çok zor bir model değil, mekik oyası bilenlerin kolaylıkla yapacağını düşünüyorum.

Çiçekli Boncuklu Mekik Oyası

Boncuklu Mekik Oyası Modeli, kum boncuklar kullanılarak yapılmış, sizlerin de evinde kum boncuklarınız varsa bu modelde değerlendirebilirsiniz, her motif de 3 çiçek var ve her çiçekte 6 boncuk kullanılmış, yani her motif için 18 kum boncuk kullanmış, buna göre boncuklarımızı ipimize akıtarak, ipimizi mekiğimize sarıyoruz. Çok güzel bir model olmuş, motiflerimizi değişik renklerde yapabiliriz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış bir şey, isterseniz kum boncuklarımızı renkli de yapabiliriz, hünerli parmaklarınızla değişik fikirler üretebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Değişik ve güzel bir modeli olan, Kirpi Bere Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Çiçekli motifiyle çok güzel görünen, Yaprak Üstünde Çiçekler Havlu Kenarı Yapımına bir bakın derim.

Marifetli Ellere Boncuklu Mekik Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kum Boncuklu Mekik Oyası

Boncuklu Mekik Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com