Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / BONCUKLU SİNEK KANADI İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 65,702 Görüntülenme 19 Mart 2019

Boncuklu Sinek Kanadı İğne Oyası Yapımı

BONCUKLU SİNEK KANADI İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Güzel iğne oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, boncuklu iğne oyası modelleri arasında yer alacak, Boncuklu Sinek Kanadı İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik çıtı pıtı güzel bir model olmuş, küçük olduğu için kısa sürede bitirebilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Boncuklu İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Boncuklu Sinek Kanadı İğne Oyası Yapımında tek renk ip minik beyaz boncuklar kullanılmış, her model arasına 4 boncuk olacak şekilde işlenmiş, değişik ve güzel olmuş, bu modeli tülbent kenarlarına yapabilirsiniz, dilerseniz yazma kenarlarına da güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sinek Kanadı İğne Oyası

Sizlerle daha önceden paylaştığım Boncuklu İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Kum Boncuklu Sıralı İğne Oyası Yapılışına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Boncuklu Sinek Kanadı İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Boncuklu Sinek Kanadı İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com