Ana Sayfa » Patik Modelleri / BONCUKLU TIĞ İŞİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 15,499 Görüntülenme 24 Aralık 2018

Boncuklu Tığ İşi Patik Yapımı

BONCUKLU TIĞ İŞİ PATİK YAPIMI

Sağlıklı ve mutlu bir gün dileğiyle. Rabbim sağlığınızı ve mutluluğunuzu daim eylesin. Çok güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 tığ işi patik modelleri arasında yerini alacak, boncuklarıyla çok hoş görünen Boncuklu Tığ İşi Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, tığ işi biliyorsanız yapımı oldukça kolay, başlayınca kısa sürede bitirebileceğiniz bir model olmuş.

Boncuklu Patik Yapımı

Patik modelimiz Ören Hanım 2019 Patik Modelleri arasında yerini almış, Boncuklu Tığ İşi Patik Yapımında tek renk patiklik ip kullanılmış, boncuk olarak sizler elinizde bulunan farklı boncuklardan da kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Büyüklük olarak 37- 38 numara ayağa uygun olacak şekilde yapılmış, sizler daha büyük yapmak için örnek sayılarını arttırabilirsiniz, nasıl yapacağınız detaylı şekilde videoda anlatılmış. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Boncuklu Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 Patik Modelleri arasında yer alan, Kilim Desenli Bot Patik Yapımına da bir bakın derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Boncuklu Tığ İşi Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Boncuklu Tığ İşi Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com