Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / BOYUNLUKLU BEBEK BERESİ YAPIMI
0 Yorum 7,871 Görüntülenme 30 Ocak 2018

Boyunluklu Bebek Beresi Yapımı

BOYUNLUKLU BEBEK BERESİ YAPIMI

Merhaba hanımlar, değişik ve güzel bir, Boyunluklu Bebek Beresi Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünümü çok harika olmuş, çok güzel duruyor, bebeklerinize çok yakışacağını ve onları sıcacık tutacağını düşünüyorum.

Tırnak Örgü Modeli Yapımı

Boyunluklu Bebek Beresi Modelinde, 4 numara misinalı şişler kullanılmış, normal şişlerle de olabilir, ip olarak lif ipi tercih edilmiş ve iki kat yaparak örülmüş. Modelimiz tırnak örgü modeliyle yapılmış, o modelin nasıl yapıldığını da ayrı bir video ile sizlerle paylaştım, aşağıda bulabilirsiniz. Çok güzel olmuş, bebeklerimizin hem başını hem de omuz kısımlarını gayet sıcak tutacaktır, yeni doğmuş veya 1 yaşına kadar olan bebeklerin, kullanımına gayet uygun bir model, sizler örnek sayısını arttırarak daha büyük bebekler için hatta çocuklar için de yapabilirsiniz, bu tamamıyla hünerli parmaklarınıza kalmış. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin iyi ve sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Ayçiçeği Lif Yapılışına bir göz atın derim.

Gayet muntazam duran, Fıstıklı Üzüm Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Boyunluklu Bere Yapımı

Ayşegülle Örgü Keyfine Boyunluklu Bebek Beresi Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Boyunluklu Bebek Beresi Yapımı VideoTırnak Örgü Modeli Yapımı Video
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com