Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Lif Modelleri / BUGS BUNNY KESE LİF YAPIMI
0 Yorum 10,549 Görüntülenme 26 Ocak 2018

Bugs Bunny Kese Lif Yapımı

BUGS BUNNY KESE LİF YAPIMI

Sevgili hanımlar, çocukların severek kullanacağı ve onlara banyoyu sevdirecek, Bugs Bunny Kese Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, çok şirin duruyor, ben çok beğendim, çocuklarımızın da çok beğeneceğini düşünüyorum.

Bugs Bunny Lif Yapılışı

Bugs Bunny Kese Lif Yapımında, 7 numara 1.3mm tığ kullanılmış, modelimiz 2 parça olarak işleniyor, daha sonra birleştirilerek kese lif haline getiriliyor, boyut olarak ideal boyutta yapılmış, sizlerde aynı boyutta yapabilirsiniz. Kese lif modelimize 9 fıstık yaparak başlıyoruz, yapımı gayet kolay, Ören Hanım yapımını çok detaylı bir şekilde anlatmış, sizlerde tığ işi biliyorsanız videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz, gözlerini burnunu ve papyonunu sonradan işleyerek üzerine dikiyoruz, kaş ve diş gibi ayrıntılarını ise iğne iplikle yapıyoruz. Çocuklarımıza banyoya sevdirecek çok güzel bir lif modeli olmuş, sizlerde bu güzel modeli yaparak çocuklarımızı mutlu edebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, çocuklarımızın iyi ve sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Kış soğuklarında ellerinizi sıcacık tutacak, 2 Şişle Parmaklı Eldiven Yapımına bir bakın derim.

Kız çocuklarına çok yakışacak, Kolay Örülen Askılı Kız Yeleği Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Ören Hanıma Bugs Bunny Kese Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Bugs Bunny Kese Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com