Ana Sayfa » Örgü Modelleri / BÜYÜK ÇİÇEKLİ MOTİF YAPIMI
0 Yorum 5,434 Görüntülenme 18 Şubat 2018

Büyük Çiçekli Motif Yapımı

BÜYÜK ÇİÇEKLİ MOTİF YAPIMI

Merhaba hanımlar, görünümü çok farklı, harika görünen, Büyük Çiçekli Motif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, büyük olması ve çiçek görünümüyle çok dikkat çekici ve güzel bir motif olmuş, ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Tığ İşi Motif Yapılışı

Büyük Çiçekli Motif Yapımında, 4mm tığ kullanılmış ve 3 ayrı renk ip kullanılmış, sizler daha fazla renk kullanabilirsiniz, o şekilde rengarenk çok değişik olabilir, bu sizin zevkinize kalmış. Modelimiz zor değil, ama biraz uğraştırıcı bir modele benziyor, tabii yapıp bitirdiğinizde buna değecektir, tığ işi biliyorsanız, Örgücü Şirinin detaylı anlatımıyla zorlanmadan yapabilirsiniz. Modelimize orta kısmıyla başlıyoruz, bitirdikten sonra çiçeğinin yapraklarını yapıyoruz, buna benzer motifli örgü modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Bu modelimizle battaniye, yatak örtüsü, hatta kırlent bile yapabilirsiniz, çok güzel olacaktır. Motifimizin büyüklüğü bir el büyüklüğünde olmuş, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçekli Motif Yapımı

Örgücü Şirine Büyük Çiçekli Motif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Büyük Çiçekli Motif Yapımı


Büyük Motifler Nasıl Yapılır

Büyük Çiçekli Motif Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com