Ana Sayfa » Danteller / BÜYÜK DEĞİŞİK DAĞ MODELİ HAVLU KENARI YAPIMI
0 Yorum 19,866 Görüntülenme 24 Şubat 2018

Büyük Değişik Dağ Modeli Havlu Kenarı Yapımı

BÜYÜK DEĞİŞİK DAĞ MODELİ HAVLU KENARI YAPIMI

Merhaba bayanlar, sizlerle görünümü büyük olan, Büyük Değişik Dağ Modeli Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum, çok değişik olmuş, havlu kenarlarında eğer büyük model seviyorsanız, bu modeli de beğeneceğinizi düşünüyorum.

Değişik Dağ Modeli

Büyük Değişik Dağ Modeli Havlu Kenarı Yapımında, öncelikle şerit kısmından başlıyoruz, daha sonra dağ modelimizi üzerine işliyoruz, yapımı çok zor olmayan, tığ işi bilenlerin zorlanmadan yapacağı bir havlu kenarı modeli olmuş. Oya ve Dantel Dünyası, 46 santim boyutlarındaki havluya, 5 dilim dağ modeli yapmış ve iki renk ip kullanmış, sizler daha fazla renk kullanarak da deneyebilirsiniz veya tek renk de yapabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, kızlarımızın çeyizine de yaparak kaldırabilirsiniz. Buna benzer değişik havlu kenarı modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Büyük Değişik Dağ Modeli Havlu Kenarı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Büyük Dağ Modeli Havlu Kenarı Yapılışı

Büyük Değişik Dağ Modeli Havlu Kenarı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com