Ana Sayfa » Oya Örnekleri / BÜYÜK YELPAZE ÇİÇEKLİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,422 Görüntülenme 10 Ocak 2019

Büyük Yelpaze Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

BÜYÜK YELPAZE ÇİÇEKLİ TIĞ OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Çok değişik ve güzel tığ oyası modelleri yapılıyor, 2019 tığ oyası modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen Büyük Yelpaze Çiçekli Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten değişik ve büyük bir oya modeli olmuş, çok da şık duruyor, ben çok beğendim.

Çiçekli Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Ören Hanım 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, çok hoş görünen Büyük Yelpaze Çiçekli Tığ Oyası Yapımında rengarenk ipler kullanılmış, sizler de aynı şekilde renkli desenli yazmalara rengarenk yaparak kullanabilirsiniz. Bu modeli dilerseniz havlu kenarlarına yaparak da kullanabilirsiniz, gayet hoş olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini alan, Üç Yapraklı Çiçek Tığ Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Büyük Yelpaze Çiçekli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Büyük Yelpaze Çiçekli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com