Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÇAPRAZ LASTİK MODELİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 8,318 Görüntülenme 10 Şubat 2018

Çapraz Lastik Modeli Patik Yapımı

ÇAPRAZ LASTİK MODELİ PATİK YAPIMI

Merhaba bayanlar, yine farklı bir patik modeliyle birlikteyiz, sizlerle Çapraz Lastik Modeli Patik Yapımını paylaşıyorum, çok sade ve deseniyle çok güzel görünen, kullanımı da rahat olan bir patik modeli olmuş.

Tığ İşi Patik Yapımı

Çapraz Lastik Modeli Patik Yapımında, 2 numara 1.75mm tığ kullanılmış, ip olarak patiklik ip ile işlenmiş. Modelimiz lastik modelinden oluşuyor, uç kısmından yuvarlak olarak başlanarak ilerliyor, yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsan Gülümseten Marifetlerin anlatımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Patik modelimiz 37- 38 numara ayağa uygun şekilde yapılmış, sizler daha büyük veya daha küçük ayaklar için yapacaksınız, ön ve arka sıra sayılarını, eksiltip arttırabilirsiniz, zaten modelimiz lastik modelinden olduğu için, daha büyük ayaklara kolaylıkla olacaktır. Modelimiz tek renk yapılmış, rengini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, sitemizde en güzel patik modellerini bulabilirsiniz, diğer modellere de bakmadan geçmeyin derim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çapraz Lastik Örgü Modeli

Gülümseten Marifetlere Çapraz Lastik Modeli Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Çapraz Lastik Modeli Patik Yapılışı

Çapraz Lastik Modeli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com