Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÇAPRAZ ZİNCİRLİ PATİK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 7,163 Görüntülenme 27 Ekim 2018

Çapraz Zincirli Patik Modeli Yapımı

ÇAPRAZ ZİNCİRLİ PATİK MODELİ YAPIMI

Hayırlı bereketli güzel günleriniz olsun. Rabbim evinizden bereketi kalbinizden huzuru hiç eksik eylemesin. Farklı ve değişik patik modelleri yapılıyor, tığ işi patik modelleri içerisinde yerini alacak, güzel görünümlü Çapraz Zincirli Patik Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, modelimiz tığ ile yapılıyor ve tek parça halinde işleniyor, tığ işi biliyorsanız bu modeli sizler de zorlanmadan yapabilirsiniz.

Tığ İşi Patik Modeli Yapımı

Patik modelimiz Nihalin Örgü Dünyası Tığ İşi Patik Modelleri arasında yerini almış, Çapraz Zincirli Patik Yapımında tek renk ip kullanılmış, üst kısmını süslemek için inci boncuklar tercih edilmiş, tabii ki sizler zevkinize göre farklı renkte ve farklı boncuklarla da süsleyebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tığ İşi Çapraz Zincirli Patik

Daha önceden sizlerle paylaştığım Tığ İşi Patik Modelleri arasında yerini alan, Gelinlik Patik Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çapraz Zincirli Patik Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çapraz Zincirli Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com