Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÇERÇEVELİ YAPRAKLAR ÖRGÜ MODELİ
0 Yorum 8,046 Görüntülenme 20 Şubat 2019

Çerçeveli Yapraklar Örgü Modeli

ÇERÇEVELİ YAPRAKLAR ÖRGÜ MODELİ

Her şey gönlünüzce olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Yeni ve güzel örgü modelleri yapılıyor, 2019 örgü modelleri içerisinde yerini alacak, Çerçeveli Yapraklar Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, güzel bir model olmuş, bu modeli bayan örgülerinde kullanabilirsiniz, iki şişle örmeyi biliyorsanız sizler de zorlanmadan yapabilirsiniz.

İki Şiş Yapraklı Örgü Modeli

Örgü modelimiz Canselin Örgü Dünyası 2019 Örgü Modelleri arasında yerini almış, Çerçeveli Yapraklar Örgü Modeli 10 ilmek ve katlarından oluşuyor, bu modeli bayan örgülerinde, bayan yeleklerinde, bayan hırkalarında, bayan kazaklarında kullanabilirsiniz, dilerseniz bebek örgülerine de olabilir, bu tamamen sizin zevkinize kalmış, bu model her renk iple yapılabilir, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 Örgü Modelleri içerisinde yer alan, Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çerçeveli Yapraklar Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çerçeveli Yapraklar Örgü Modeli Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com