Ana Sayfa » Danteller / ÇEYİZLİK KARELİ DANTEL HAVLU KENARI YAPILIŞI
0 Yorum 6,381 Görüntülenme 24 Şubat 2018

Çeyizlik Kareli Dantel Havlu Kenarı Yapılışı

ÇEYİZLİK KARELİ DANTEL HAVLU KENARI YAPILIŞI

Sevgili bayanlar, çok güzel bir kenar modeliyle birlikteyiz, sizlerle Çeyizlik Kareli Dantel Havlu Kenarı Yapılışını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, çok da değişik duruyor, aynı zamanda kolay kırışmayacak bir dantel modeline benziyor.

Dantel Havlu Kenarı

Çeyizlik Kareli Dantel Havlu Kenarı Yapımında, 16 numara 0.8 mm tığ kullanılmış, ip olarak 50 numara dantel ipliklerinden tercih edilmiş, sizlere tavsiyem, ütü derdi olmasın istiyorsanız, polyester ip kullanmanız, ben genelde polyester ip tercih ediyorum. Dantel kenar modelimiz motiflerden başlanarak yapılmış, en son olarak üst kısmı yapılarak bitirilmiş, yapımı kolay bir modele benziyor, çok hoş olmuş. Sadece havlu kenarlarına değil, ayrıca çarşaf kenarına, yastık kenarına ve pike kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, kızlarımızın çeyizi için de güzel bir parça olabilir. Renkli Hayat Bahçesi iki renk yapmış, dileyenler tek renk de yapabilirler, o şekilde gayet hoş olacaktır, hünerli parmaklar da daha değişik dantel kenar modellerini bulabilirsiniz, onlara da bakmayı ihmal etmeyin, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Renkli Hayat Bahçesine Çeyizlik Kareli Dantel Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dantel Kareli Havlu Kenarı Modeli

Çeyizlik Kareli Dantel Havlu Kenarı Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com