Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / ÇİÇEK İŞLEMELİ ÇOCUK PANÇO YAPIMI
0 Yorum 7,225 Görüntülenme 11 Ocak 2018

Çiçek İşlemeli Çocuk Panço Yapımı

ÇİÇEK İŞLEMELİ ÇOCUK PANÇO YAPIMI

Sevgili hanımlar, çok güzel ve çok harika görünen, Çiçek İşlemeli Çocuk Panço Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, çocuklarımızı çok sıcak tutacak bir modele benziyor.

Çocuk Panço Yapılışı

Çiçek İşlemeli Çocuk Panço Modelinde, 3 numara misinalı şişler kullanılmış, ip olarak normal kalınlıkta bir ip tercih edilmiş, 48 ilmek atarak boğaz kısmından başlanıyor, lastik örülerek devam ediliyor, daha sonra modelimizi koyarak örmeye devam ediyoruz. Yapımı gayet kolay, iki şiş örmeyi biliyorsanız zorlanmadan yapacağınızı düşünüyor, ayrıca Şeymanın Örgü Modelleri gayet detaylı bir şekilde yapımını bizlere anlatmış. Pançomuzu bitirdikten sonra, üzerindeki süslemeleri değişik renklerde işleyerek yapıyoruz, çok hoş bir panço modeli olmuş, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, çocuklarınızın güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Çiçekli oya modeli seviyorsanız, Kollarını Açan Çiçek Tığ Oyası Yapımına bir bakın derim.

Bebeklerinize çok yakışacak, Baykuşlu Bere Yapımına bakmadan geçmeyin.

Şeymanın Örgü Modellerine Çiçek İşlemeli Çocuk Panço Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş İşlemeli Çocuk Panço Yapımı

Çiçek İşlemeli Çocuk Panço Yapımı Video 1Çiçek İşlemeli Çocuk Panço Yapımı Video 2
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com