Ana Sayfa » Lif Modelleri / ÇİÇEK LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 12,214 Görüntülenme 15 Ekim 2018

Çiçek Lif Modeli Yapımı

ÇİÇEK LİF MODELİ YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun bayanlar. Rabbim her gününüzü huzurla doldursun inşAllah. Farklı ve güzel lif modelleri yapılmaya devam ediliyor, kolay lif modelleri arasında yer alacak hoş görünümlü Çiçek Lif Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak gerçekten sade ve çok hoş, ayrıca çok da istek alan bir lif modeli.

Kolay Çiçek Lif Modeli

Lif modelimiz Ören Hanım 2019 Lif Modelleri arasında yerini almış, Çiçek Lif Modeli Yapımında orta kısmından başlanarak tek parça halinde işleniyor, daha sonra kenar kısımları gidiliyor, son olarak ise ortasındaki çiçeği yapılarak birleştiriliyor. Sizler renklerini zevkinize göre kombin edebilirsiniz, her rengin bu modele yakışacağını düşünüyorum. Şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin.

Sizlerle önceden paylaştığım Çiçek Lif Modellerinden olan, Çiçek Çarkı Lif Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çiçek Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çiçek Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com