Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÇİÇEK MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,334 Görüntülenme 04 Ocak 2018

Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapımı

ÇİÇEK MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI

İyi günler bayanlar, sizlerle çok harika Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, bu modelin bir benzerini bende işlemiştim, papatya modeli de diyebiliriz, yazma kenarında harika duruyor, işleyip bitirince bayılacaksınız.

Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

Çiçek Motifli Tığ Oyası Modelinde, ilk önce motiflerle başlıyoruz, yazma kenarlarında kullanılan serum halkanın en küçüğünün bir büyüğünü kullanıyoruz. Renklerini yazmanızın rengine göre seçebilirsiniz, ilk başta sık iğne ile serum halkalarını dolduruyoruz, daha sonra beyaz yaprak kısımlarını işliyoruz, daha sonra yazmamızın tığ battısını yapıp yapraklarını yapmaya başlıyoruz, ilk önce küçük bir örümcek yapıyoruz, sık iğne ile yaprakları yapıyoruz ve motiflerimizi birleştirerek işliyoruz. Bu size biraz uğraştırıcı gelecektir, ama inanın bitirdiğiniz zaman yazma kenarında şahane duruyor, bu tür oyalara ben bayılıyorum, umarım sizler de beğenirsiniz, kızlarımızın çeyizine de çok yakışacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bayanlara çok yakışacağını düşündüğüm, Tığ İşi Üç Boyutlu Yapraklı Bere Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

İki şiş ile yapılan, güzel bir bebek hırkası olan, Selanik Örgü Bebek Hırka Yapımına bir bakın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapılışı

Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com