Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÇİÇEKLİ DANTEL MODELİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 5,818 Görüntülenme 05 Temmuz 2018

Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapımı

ÇİÇEKLİ DANTEL MODELİ PATİK YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günler sizlerin olsun, Rabbim sizler için hayırlı olacak dualarınızı kabul eylesin. Çok hoş görünümlü ve yeni çıkan patik modelleri arasında yer alan, Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, ajurlu patik modeli sevenler için güzel bir alternatif olabilir, modeliyle ve görünümüyle çok hoş olmuş ben çok beğendim.

Tek Renk Patik Modeli

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler Yeni Çıkan Patik Modelleri arasında yerini almış, tek renk olarak yapılan Ajurlu Patik Modelimiz, tığ ile işlenerek örülüyor, iki şiş bilmeyenler için bu ayrı bir avantaj olmuş. Modelimizin tek renk olması da yapımını kolaylaştırmış, gayet sade ve hoş olmuş, sizler de kısa sürede yaparak kullanabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizlerle daha önceleri paylaştığım Ajurlu Patik Modelleri arasında yerini alan, Ajurlu Kolay Çeyizlik Patik Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çiçekli Dantel Modeli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Ajurlu Çiçekli Patik Yapımı

Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com