Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÇİÇEKLİ KOLAY BABET PATİK YAPIMI
0 Yorum 10,111 Görüntülenme 24 Ocak 2018

Çiçekli Kolay Babet Patik Yapımı

ÇİÇEKLİ KOLAY BABET PATİK YAPIMI

Sevgili bayanlar, ayaklarınıza çok yakışacak güzel bir model olan, Çiçekli Kolay Babet Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, ayaklarınızda çok güzel duracak bir patik modeli olmuş, yapımı da çok basit, yeni başlayanların bile kolaylıkla yapabileceği bir model.

Büyük Çiçekli Patik

Çiçekli Kolay Babet Patik Modelinde, 2 numara 1.75mm tığ kullanılmış ve 2 renk olarak yapılmış, gayet güzel olmuş, patik modelimiz 37 - 38 ayak numaralarına uygun şekilde yapılmış, sizler büyük veya küçük yapmak için, sıra sayılarını eksiltip arttırabilirsiniz. Modelimizin yapımına 5 - 6 zincir çekerek, yuvarlak halinde yaparak başlıyoruz, yapımı oldukça kolay, tığ işi işlemeye yeni başlayanlar bile kolaylıkla yapabilirler. Ön kısmındaki çiçek süslemesinin nasıl yapıldığını sizlerle paylaştım, aşağıdaki videoda nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Çok güzel bir model olmuş, kızlarımızın çeyizi için de güzel bir parça olabilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bayanlara çok yakışacak, Bademli Kolay Üçgen Şal Yapılışına bir bakın derim.

Halkalardan oluşan çok güzel, Halkalı Kolay Havlu Kenarı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Gülümseten Marifetlere Çiçekli Kolay Babet Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kolay Babet Patik Yapımı


Patik İçin Çiçek Yapımı


Çiçekli Kolay Babet Patik Yapılışı

Patik İçin Çiçek Yapımı VideoÇiçekli Kolay Babet Patik Yapımı Video
2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com