Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / ÇİÇEKLİ YATAK ÖRTÜSÜ MOTİFİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
0 Yorum 5,162 Görüntülenme 09 Ağustos 2017

Çiçekli Yatak Örtüsü Motifi Yapımı

ÇİÇEKLİ YATAK ÖRTÜSÜ MOTİFİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Güzel hanımlar hem çok kolay hem de çabuk üreyen Çiçekli Yatak Örtüsü Motifini sizlerle paylaşıyoruz, bu çok hoş modeli birçok şekilde değerlendirebilirsiniz, yatak örtüsü olarak, şal olarak, kırlent veya bebek battaniyesi olarak da harika duracağını düşünüyorum.

Çiçekli Yatak Örtüsü Modelleri

Çiçekli Yatak Örtüsü Motifini yeni öğrenenlerin bile kolaylıkla yapacağını düşünüyorum, orta kısımlarını dilerseniz ayrı renklerde veya hepsini tek renk olarak yapabilirsiniz, böylece evde artan iplerinizi de değerlendirebileceğinizi düşünüyorum, yatağın üzerine serdiğiniz zaman çok harika cıvıl cıvıl duracak, ve çok hoş bir hava katacaktır, orta kısımlarına birer tane inci dikerek de daha değişik bir hava katabilirsiniz, örecek olanlara şimdiden kolay gelsin.

Kız bebeklerinize çok yakışacak Taç Yapraklı Bebek Yeleği Modeline bakmanızı tavsiye ederim.

Sizlerle dün paylaştığım Buzdolabı Süsü Kiraz Modeline bir bakın derim.

Tamanneye Çiçekleri Yatak Örtüsü Motifleri Anlatımlı Yapılışı Türkçe Videosu için teşekkür ederiz.

Çiçekli Yatak Örtüsü Motifi Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com