Ana Sayfa » Lif Modelleri / ÇİÇEKLİ YUVARLAK LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 11,420 Görüntülenme 23 Ekim 2018

Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

ÇİÇEKLİ YUVARLAK LİF MODELİ YAPIMI

Eviniz bereketli, yuvanız daima huzurlu olsun. Rabbim yuvanızı daima huzurlu eylesin. Güzel lif modelleri yapılmaya devam ediliyor, yeni sezon lif modelleri içerisinde yer alacak, değişik ve farklı duran Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, lif modelimiz orta kısımlarındaki çiçeklerinden ismini alıyor, hem kullanışlı hem de çok şık olmuş.

Puf Çiçekli Yuvarlak Lif

Yuvarlak lif modelimiz Tam Anne Yeni Sezon Lif Modelleri arasında yerini almış, Çiçekli Yuvarlak Lif Yapımında, çiçek motifleri yapılarak orta kısmında yuvarlak oluşturulmuş, daha sonra çiçeklerin kenarlarından işlenerek lif modelimiz yapılmış. Boyut olarak birazcık ufak gelebilir, sizler dilerseniz biraz daha büyük işleyebilirsiniz. Şimdiden yapacak olan elleriniz hiç yorulmasın, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yuvarlak Lif Modellerinden olan, Örümcekli Yuvarlak Lif Yapılışına da bir bakın derim.

Tam Anne Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com