Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Patik Modelleri / ÇİLEK BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI
0 Yorum 3,994 Görüntülenme 10 Şubat 2018

Çilek Bebek Patiği Yapılışı

ÇİLEK BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI

Gününüz hayırlı olsun bayanlar, çok şeker ve çok tatlı görünen, Çilek Bebek Patiği Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok tatlı olmuş, bebeklerinizin ayağında harika duracaktır, ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Çiçekli Çilek Patik

Çilek Bebek Patiği Yapılışında, 1.5mm tığ kullanılmış, modelimiz taban kısmından başlanarak işleniyor. Yapımı çok kolay, tığ işi biliyorsanız hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Ören Hanım 10 santim taban boyutlarında 0- 6 aya uyacak şekilde yapmış, 1- 1,5 yaş için yapmak isterseniz, taban kısmından bir tırabzan arttırmanız yeterli olacaktır. 11 santim 19 numara, 12 santim 20 numara, 13 santim 22 numara ile eşdeğer oluyor. Sizler ona göre taban boyutunu yaparak, daha büyük veya daha küçük bebekler için yapabilirsiniz. Bebek patiği modelimizin süslemesinde, 2 numara inciler kullanılmış ve kenarına çiçek yapılarak iğne ve iplikle sabitlenmiş, çok hoş olmuş, buna benzer bebek patik modellerini ve bebek örgülerini hünerli parmaklarda bulabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çilek Kız Bebek Patiği

Ören Hanıma Çilek Bebek Patiği Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Çilek Bebek Patiği Yapımı

Çilek Bebek Patiği Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com