Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÇİLEK ÇAYDANLIK ÖRTÜSÜ YAPIMI
0 Yorum 12,714 Görüntülenme 19 Mart 2018

Çilek Çaydanlık Örtüsü Yapımı

ÇİLEK ÇAYDANLIK ÖRTÜSÜ YAPIMI

Biz bayanların ellerinden harikalar çıkmaya devam ediyor, sizlerle Çilek Çaydanlık Örtüsü Yapımını paylaşıyorum, çok güzel olmuş, çayınız artık hiç soğumayacak, yapımı da gayet kolay, kısa sürede yapabilirsiniz.

Çaydanlık Örtüsü Yapımı

Çilek Çaydanlık Örtüsü Modelinde, 5 numara 1.5mm tığ kullanılmış, Ören Hanım ip olarak dayanıklı olması için, bebe yünü kullanmış, sizler isterseniz lif ipiyle de yapabilirsiniz, fıstık modeliyle yapılıyor, daha önce lif işlediyseniz, çaydanlık örtüsünü kolaylıkla yapacaksınız. Boyut olarak tepe kısmından aşağıya kadar 37 santim civarı olmuş, sizler dilediğiniz boyutlarda yapabilirsiniz, süslemeleri de çok güzel olmuş, ister kendiniz için, isterseniz de kızlarınızın çeyizi için yaparak kaldırabilirsiniz. Sizlerle en güzel çaydanlık örtüsü modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ören Hanıma Çilek Çaydanlık Örtüsü Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çilek Çaydanlık Örtüsü Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com